• Herhangi Bir Yer

Kariyer Enstitüsü A.Ş. Hakkında

2009 – Kuruluş

Mesleki ve Yabancı Dil Eğitim Hizmetleri sunmak üzere, 1.250 m2 kapalı alanda, 20 derslik ve 500 kişilik kapasite ile T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Özel Öğretim Kurumu ruhsatı alarak eğitim hayatımıza başladık. Her yıl, 1200’den fazla gencimizin nitelikli mesleki ve yabancı dil eğitimi almasına vesile olduk.

2012 – Büyüme

Mevcut eğitim faaliyetlerimizin yanı sıra, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda yer alan Yetkili Eğitim Kurumu şartlarını sağlayarak, bugünkü unvanı ile  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan Türkiye’de ilk Yetkili İSG Eğitim Kurumu ruhsatı alan firmaları arasına girdik. İş güvenliğiişyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimi ile her yıl yaklaşık 1000 bireyin yeni mesleğine giden yolda onlara destek olduk.

FORMU DOLDURUN EN UYGUN İSG KURSUNU SİZİN İÇİN BULALIM

2018 – Kurumsal Yapı

“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” yaklaşımı ile, tüm eğitimlerimizi uzaktan eğitim sistemine entegre ettik. Devletimizin de desteği ile büyük bir yatırım alarak tüm grup firmalarımızı tek çatı altında topladık ve faaliyetlerimizi ülke geneline sunmaya başladık. Eğitim kalitemizi ve öğrenci memnuniyet oranımızı yükseltmek için tüm süreçlerimizi uluslararası seviyede yeniden dizayn ettik.

2021 – Akreditasyon

Sizin resmi web sitemize teşrif ettiğiniz bugün itibariyle, iştiraklerimiz olan eğitim kurumları,

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı,

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı,

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş ve ülkemizin 81 ilinde öğrencisi bulunan, motivasyon kaynağı “bireylerin kariyerine artı katmak ve ülkesine hizmet etmek” olan yegane şirketlerden biridir.  

Kariyer Enstitüsü İSG Kursu Bilgi ve Başvuru Formu

5/5 - (1 vote)

Kursun Avantajları

 • Kaynak Kitap
 • Kredi Kartı ile Taksit
 • Mesleki Danışmanlık
 • Sertifika Takip
 • Ücretsiz Destek
 • Uzaktan Eğitim
5
Öğrenci Memnuniyeti
5
Öğrenci İletişimi
5
Uzaktan Eğitim
5
Fiyat Uygunluğu
5

5 İnceleme

 1. Tuğrul Çağrı Türkcan

  Çok düzenli, çok profesyonel bir eğitim aldım. Eğitimin hiçbir aşamasında bir aksama yaşamadım. Eğitim süreci boyunca açıklamalar bile sorma ihtiyacımdan önce geldi. Verilen eğitim; İSG’nin insan güvenliği açısından ne kadar önemli olduğunu, İSG sertifikasının bana ne kadar sorumluluk yüklediğini öğretti. Kariyer Enstitüsüne, kamu yararı yüksek olan bu dolu eğitimi bana sunduğu için çok teşekkür ediyorum.

  5
 2. Altan Görseval

  Kursla ilgili bilgi almak için aradığım ilk günden derslerin bittiği son güne kadar tüm sürecin çok profesyonelce yönetildiğini düşünüyorum. Sistemin kullanıma açılması, kitabın gönderilmesi, ders programının gönderimi vs gibi önceden söyledikleri herşey zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleşti. Süreç boyunca tüm sorularıma çok hızlı bir şekilde yanıt aldım (Bunun için de uzaktan eğitim danışmanımız Betül Hanım’a çok teşekkür ederim). Dersler hiç aksamadan ve belirlenen zamanlara tam uyum içinde gerçekleşti. Karşısındaki ekrana bakarak ders anlatmanın zorluğuna rağmen hocaların anlatımı ve yaklaşımı da çok iyiydi. Tümüyle güzel geçen bu eğitim süreci için size teşekkür ederim.

  5
 3. Kamil Erdem

  Merhaba, kariyer enstitüsüne Google’da gezinirken denk geldim ve yorumları ve şikayet var mı diye kontrol ederek her ihtimale karşı tereddütlü yaklaştım. Günümüz teknoloji çağında her türlü ihtimal söz konusu olabiliyor, buna karşın tereddütlü bir şekilde kaydımı yaptırdım. Kayıt sonrasında kursun akışından sorumlu arkadaşlar ilgili ve bilinçli bir şekilde diyalogumuz oldu. Her sorumu ve kafama takılan şeyleri yanıtlayarak tüm şüphelerimi bitirdiler. Online eğitim gayet zevkli ve eğitim veren insanlar son derece kaliteliydi, gönderdikleri kitap eş zamanlı olarak bana teslim oldu.

  Online eğitim almak isteyen arkadaşlar kuşkuda kalmadan kayıt yaptırabilirler, tekrar kariyer enstitüsüne ve değerli çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim.

  5
 4. Hatice Özdoğan

  Öncelikle sağlamış oldukları eğitim, öğretmenlerin profesyonelliği,katkıları ve kurumunda destekleri ile harika bir eğitim süreci geçirdim her an her konuda destek bir ekip söz konusu.. Yeni meslek yeni bir yolda kılavuz oldukları ve özverileri için çok çok teşekkür ederim

  5
 5. Hilal Ceren Ünal

  Kariyer Enstitüsü sayesinde kaliteli bir eğitim süreci geçirdim. Her şey profosyonelce ilerliyor ve her anlamda destek oluyorlar. Kurum çalışanlarına ilgi, alaka ve anlayışları için çok teşekkür ederim.

  5

Bu Kurs Hakkındaki Görüşleriniz

5 Average Ratting
E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Genel Müdürlük: Ehlibeyt Mh. Tekstilciler Cd. Türeli İş Merkezi No:14/6 Kat:3 06520 Balgat | Çankaya | ANKARA

Açılış Saatleri

Bu kurs şuan açıktır.
Açık
Açık
Açık
Açık
Açık
Açık
Kapalı
30 Kasım 2023 13:05
FORMU DOLDURUN EN UYGUN İSG KURSUNU SİZİN İÇİN BULALIM