Firmamız, Van işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında oldukça yüksek kaliteye sahip vizyonlu bir şirkettir. Van işyeri hekimliği kursu hizmeti sunan bu şirket nadir bulunan kalitede bir firma olmasıyla birlikte müşteriler tarafından en sık tercih edilen kurs merkezidir. Van işyeri hekimliği eğitimi hizmeti sunan, müşterilerin sertifika sahibi olmasını sağlayan şirketimiz oldukça profesyonel bir kurs merkezidir. Van işyeri hekimliği kursu veren yerler içinde filtrelerinizden geçirerek seçeceğiniz herhangi bir kurs, bakanlık onaylı olma özelliğine sahip olmalıdır.

Van işyeri hekimliği kursu için araştıracağınız firmalar kesinlikle yüksek kaliteli eğitim vermelidir. Son aşamasında sınava tabi tutulacağınız işyeri hekimliği sertifikası için özenli bir eğitimden geçmeniz gerekmektedir. İşyeri hekimliği sınavı sertifika sahibi olabilmeniz için gerekli son aşamadır. İşyeri hekimliği sınavı kapsamında belirli bir puanın üzerinde not aldığınızda sertifika kazanmış olursunuz. Van işyeri hekimliği eğitimi sunan şirketimiz yıllardır adayların başarılarına ortak olmaktan gurur duyuyor.

FORMU DOLDURUN EN UYGUN İSG KURSUNU SİZİN İÇİN BULALIM

İşyeri Hekimliği Nedir?

İşyeri hekimliği belgesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafında onay görürse bu kişiler sahalarda çalışabilirler. İşyeri hekimi; çalışma sahasında bulunan bireylerin iş verimliliğini etkileyecek durumlara müdahale etmesi, işyerinde sağlık kontrolü yapması ve muayene işlemi yapmasıyla bilinen uzman kişidir. İşyeri hekimliği görevi tıp fakültesinden mezun kişiler tarafından gerçekleştirilebilir. 5 yıl ve üzeri sürede çalışmış kişiler işyeri hekimliği eğitimi alarak sertifika sahibi olurlar. Bu şekilde fabrikalarda, inşaat ve endüstriyel alanlarda çalışma gösterirler. Van işyeri hekimliği kursu veren yerler içinde profesyonel ekibiyle oldukça kaliteli eğitim sunan firmamız kişilere bu sertifikayı en kısa ve kolay yoldan edindirmek için özenle çalışıyor.

İşyeri Hekiminin Görevleri Nelerdir?

İşyeri hekimi; çalışanların sağlık değerlendirmelerini ve kontrollerini yapmakla, iş güvenliği uzmanı ile iş birliğinde bulunmakla, kişilerin iş verimliliğini etkileyecek durumların kontrolünü sağlamakla yükümlü Çalışma Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip kişilerdir. İşyeri hekimliği sertifikası sahibi bu kişiler işyerlerince çalışan bireylerin sağlık kontrollerini sağlamakla mükelleftirler. İşyeri hekimliği sertifikası sahibi olabilmek için belirli eğitimler alınması gerekir. Van işyeri hekimliği eğitimi veren firmamız bireyleri sertifika sahibi yapmak için özenle çalışmaktadır. Van içinde eğitim almak isteyen ve tıp fakültesi mezunu olan kişiler Van işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında sıkı bir araştırma yaparak kalitemizle tanışabilir, bizlerle iletişime geçerek kurs başvurusu yapabilirler. Van işyeri hekimliği kursu veren yerler içerisinde en vizyonlu ve misyonlu şirket olan firmamız adayları en kısa yoldan bilgi ile donatmaya devam ediyor.

İşyeri Hekimi Çalışma Süreleri

İşyeri hekimliği sertifikası bulunan kişiler herhangi bir çalışma sahasında görev almaya başlayabilir. Aylık 195 saat çalışma zorunluluğu bulunan işyeri hekimleri, yıllık 2340 saat çalışmaktadır. Aylık çalışma süresi 195 saat olan işyeri hekimleri, yılda en fazla 270 saat mesai yapabilir.

İşyeri Hekimliği Sertifikası Nasıl Alınır?

İşyeri hekimliği sertifikası alabilmek için tıp okumak ve mezun olmak gerekir. Öncelikli şart budur. 5 yıl ve üzeri çalışmış olmak da bir diğer şarttır. İşyeri hekimliği belgesi almak için Çalışma Bakanlığı onaylı bir kuruma başvurmak ve belirli bir süre eğitim almak gerekir. Van işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla hizmet veren kurslar arasında bulunan isg kursları online olarak internet üzerinden ders verebilmektedir. Eğitim tamamlandıktan sonra tabi tutulacağınız işyeri hekimliği sınavı dahilinde 100 puan üzerinden 70 tam puan üzeri almak gerekmektedir. İşyeri hekimliği sertifikası alındığında kişi sahalarda çalışmaya başlayabilir. Van işyeri hekimliği eğitimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Sertifikası Ücretleri

İş güvenliği uzmanlığı sertifikası ücreti: 826 TL
İşyeri hekimliği sertifikası ücreti: 826 TL
İSG eğitici sertifikası ücreti: 826 TL
Diğer sağlık personeli sertifikası ücreti: 206, 50 TL
Sertifika Vize Ücreti: 206, 50 TL

2022 İşyeri Hekimliği Sınavı Ne Zaman?

Van işyeri hekimliği kursu veya farklı bir şehirdeki kursu tamamladıysanız artık geriye kalan tek şey sınava girmek ve başarılı bir sonuç almaktır. 2022 İşyeri Hekimliği Sınavı 1-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvuru tarihleri ise 23 Mart ve 4 Nisan arası olarak belirlenmiştir.

Van İşyeri Hekimliği Kursu

Van işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında kaliteli eğitime sahip vizyonlu kurslar arıyorsanız mutlaka bizlerle karşılaşacaksınız. Filtrelerinize göre seçeceğiniz Çalışma Bakanlığı onaylı kursları sizler için değerlendiriyor ve en kaliteli eğitimi sizlere sunuyoruz. Van işyeri hekimliği kursu alacağınız kurumun kalite ve eğitimi çok önemlidir. Van işyeri hekimliği kursu alacağınız merkezin ekibinin tecrübe ve donanımı sizlere verecekleri eğitimin kalitesini belirler. Van işyeri hekimliği kursu sunan şirketimiz yüksek donanımıyla adaylara kaliteli eğitim hizmeti vererek sertifika kazandırmaktadır. Van işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla adaylara kolaylık sağlayan şirketimiz özellikle tercih edilen bir kurs merkezidir. Ayrıca işyeri hekimliği kurs ücreti piyasasında bütçeye uygun fiyatlar ile ön plana çıkmaktayız.

İşyeri Hekimliği Kurs Süreleri

Van işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla kişilere hizmet veren kurslarda teorik 180 saat ders işlenmektedir. 180 saatlik eğitim içerisinde 40 saat staj eğitimi dahildir. İşyeri hekimliği sınavı için bu dersleri tamamlamak zorunludur. Dersleri tamamlamayan kişiler başarısız olarak değerlendirilir ve sınava giremezler. İşyeri hekimliği sınavı için kişiler derslere devamsızlık yapmadan katılmalı ve tamamlamalıdırlar. Van işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla tamamlanabilecek bu eğitim sabah 09:00-15:00 ve akşam 15:00-21:00 saatleri arasında günde 6 saat olarak işlenir. 45 dakika ders ve 15 dakika ara şeklinde işlenen dersler sadece 6 saatlik (1 gün) devamsızlık hakkı vardır. Ayrıca işyeri hekimliği kurs ücreti için uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz.

Van İşyeri Hekimliği Kurs Ücretleri

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Temel Eğitimi: 2.000 TL + KDV
B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Temel Eğitimi: 2.500 TL + KDV
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Temel Eğitimi: 3.000 TL + KDV
İşyeri Hekimliği Temel Eğitimi: 3.000 TL + KDV
Diğer Sağlık Personeli Temel Eğitimi: 1.200 TL + KDV

İşyeri Hekimliği Uzaktan Eğitim

Van işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında oldukça kaliteli bir yere sahip olan firmamız mutlu öğrenciler sayesinde her geçen gün daha çok gelişiyor. Kalabalık ve yoğun toplantılara katılmak yerine internet üzerinden yapacağınız bağlantılarla eğitiminizi tamamlayabilir kolayca sertifika sahibi olabilirsiniz. Van işyeri hemşireliği kursu hizmeti de sunan firmamız sayesinde donanım kazanabilir, önünüze birçok çalışma kapısı açılabilir. Van işyeri hekimliği kursu araştırırken mutlaka bize rastlayacak ve vizyonumuzun farkına varacaksınız.

Aday memnuniyetinin önemli olduğu firmamızda profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışıyor, sizlere uzman eğitimler verebilmek için özenle çalışıyoruz. Van işyeri hekimliği eğitimi sunan şirketimiz siz değerli müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için büyük emek sarf etmektedir. İşyeri hekimliği sertifikası edinebileceğiniz Çalışma Bakanlığı onaylı kursumuzda adaylara kaliteli hizmet ve eğitim sunma garantisi veriyoruz. Sizler de uzaktan eğitim yoluyla kaliteli eğitim sunan, profesyonel ekip arkadaşları aracılığıyla başarılı aday garantisi veren ve donanımlı eğitimcileri ile ön planda olan şirketimizle görüşmek isterseniz irtibat numaramızla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

5/5 - (12 votes)