Firmamız, Ankara işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında oldukça yüksek kaliteye sahip vizyonlu bir şirkettir. Ankara işyeri hekimliği kursu hizmeti sunan bu şirket nadir bulunan kalitede bir firma olmasıyla birlikte müşteriler tarafından en sık tercih edilen kurs merkezidir. Ankara işyeri hekimliği eğitimi hizmeti sunan, müşterilerin sertifika sahibi olmasını sağlayan şirketimiz oldukça profesyonel bir kurs merkezidir. Ankara işyeri hekimliği kursu veren yerler içinde filtrelerinizden geçirerek seçeceğiniz herhangi bir kurs, bakanlık onaylı olma özelliğine sahip olmalıdır.

Ankara işyeri hekimliği kursu için araştıracağınız firmalar kesinlikle yüksek kaliteli eğitim vermelidir. Son aşamasında sınava tabi tutulacağınız işyeri hekimliği sertifikası için özenli bir eğitimden geçmeniz gerekmektedir. İşyeri hekimliği sınavı sertifika sahibi olabilmeniz için gerekli son aşamadır. İşyeri hekimliği sınavı kapsamında belirli bir puanın üzerinde not aldığınızda sertifika kazanmış olursunuz. Ankara işyeri hekimliği eğitimi sunan şirketimiz yıllardır adayların başarılarına ortak olmaktan gurur duyuyor.

FORMU DOLDURUN EN UYGUN İSG KURSUNU SİZİN İÇİN BULALIM

İşyeri Hekimliği Nedir?

İşyeri hekimliği belgesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafında onay görürse bu kişiler sahalarda çalışabilirler. İşyeri hekimi; çalışma sahasında bulunan bireylerin iş verimliliğini etkileyecek durumlara müdahale etmesi, işyerinde sağlık kontrolü yapması ve muayene işlemi yapmasıyla bilinen uzman kişidir. İşyeri hekimliği görevi tıp fakültesinden mezun kişiler tarafından gerçekleştirilebilir. 5 yıl ve üzeri sürede çalışmış kişiler işyeri hekimliği eğitimi alarak sertifika sahibi olurlar. Bu şekilde fabrikalarda, inşaat ve endüstriyel alanlarda çalışma gösterirler. Ankara işyeri hekimliği kursu veren yerler içinde profesyonel ekibiyle oldukça kaliteli eğitim sunan firmamız kişilere bu sertifikayı en kısa ve kolay yoldan edindirmek için özenle çalışıyor.

İşyeri Hekiminin Görevleri Nelerdir?

İşyeri hekimi; çalışanların sağlık değerlendirmelerini ve kontrollerini yapmakla, iş güvenliği uzmanı ile iş birliğinde bulunmakla, kişilerin iş verimliliğini etkileyecek durumların kontrolünü sağlamakla yükümlü Çalışma Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip kişilerdir. İşyeri hekimliği sertifikası sahibi bu kişiler işyerlerince çalışan bireylerin sağlık kontrollerini sağlamakla mükelleftirler. İşyeri hekimliği sertifikası sahibi olabilmek için belirli eğitimler alınması gerekir. Ankara işyeri hekimliği eğitimi veren firmamız bireyleri sertifika sahibi yapmak için özenle çalışmaktadır. Ankara içinde eğitim almak isteyen ve tıp fakültesi mezunu olan kişiler Ankara işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında sıkı bir araştırma yaparak kalitemizle tanışabilir, bizlerle iletişime geçerek kurs başvurusu yapabilirler. Ankara işyeri hekimliği kursu veren yerler içerisinde en vizyonlu ve misyonlu şirket olan firmamız adayları en kısa yoldan bilgi ile donatmaya devam ediyor.

İşyeri Hekimi Çalışma Süreleri

İşyeri hekimliği sertifikası bulunan kişiler herhangi bir çalışma sahasında görev almaya başlayabilir. Aylık 195 saat çalışma zorunluluğu bulunan işyeri hekimleri, yıllık 2340 saat çalışmaktadır. Aylık çalışma süresi 195 saat olan işyeri hekimleri, yılda en fazla 270 saat mesai yapabilir.

İşyeri Hekimliği Sertifikası Nasıl Alınır?

İşyeri hekimliği sertifikası alabilmek için tıp okumak ve mezun olmak gerekir. Öncelikli şart budur. 5 yıl ve üzeri çalışmış olmak da bir diğer şarttır. İşyeri hekimliği belgesi almak için Çalışma Bakanlığı onaylı bir kuruma başvurmak ve belirli bir süre eğitim almak gerekir. Ankara işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla hizmet veren kurslar arasında bulunan isg kursları online olarak internet üzerinden ders verebilmektedir. Eğitim tamamlandıktan sonra tabi tutulacağınız işyeri hekimliği sınavı dahilinde 100 puan üzerinden 70 tam puan üzeri almak gerekmektedir. İşyeri hekimliği sertifikası alındığında kişi sahalarda çalışmaya başlayabilir. Ankara işyeri hekimliği eğitimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Sertifikası Ücretleri

İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası Ücreti: 1.534 TL

İş Yeri Hekimliği Sertifikası Ücreti: 1.534 TL

İSG Eğitici Sertifikası Ücreti: 1.534 TL

Diğer Sağlık Personeli Sertifikası Ücreti: 383,50 TL

Sertifika Vize Ücreti: 383,50

2023 İşyeri Hekimliği Sınavı Ne Zaman?

2023 yılı İSG Sınavlarına ilişkin tarihler şu şekildedir: 

  • İSG/1 Sınavı 06 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecektir.
  • İSG/2 Sınavı ise 10 Aralık 2023 tarihinde yapılacaktır.

Ankara İşyeri Hekimliği Kursu

Ankara işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında kaliteli eğitime sahip vizyonlu kurslar arıyorsanız mutlaka bizlerle karşılaşacaksınız. Filtrelerinize göre seçeceğiniz Çalışma Bakanlığı onaylı kursları sizler için değerlendiriyor ve en kaliteli eğitimi sizlere sunuyoruz. Ankara işyeri hekimliği kursu alacağınız kurumun kalite ve eğitimi çok önemlidir. Ankara işyeri hekimliği kursu alacağınız merkezin ekibinin tecrübe ve donanımı sizlere verecekleri eğitimin kalitesini belirler. Ankara işyeri hekimliği kursu sunan şirketimiz yüksek donanımıyla adaylara kaliteli eğitim hizmeti vererek sertifika kazandırmaktadır. Ankara işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla adaylara kolaylık sağlayan şirketimiz özellikle tercih edilen bir kurs merkezidir. Ayrıca işyeri hekimliği kurs ücreti piyasasında bütçeye uygun fiyatlar ile ön plana çıkmaktayız.

Ankara İşyeri Hekimliği Kurs Süreleri

Ankara işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla kişilere hizmet veren kurslarda teorik 180 saat ders işlenmektedir. 180 saatlik eğitim içerisinde 40 saat staj eğitimi dahildir. İşyeri hekimliği sınavı için bu dersleri tamamlamak zorunludur. Dersleri tamamlamayan kişiler başarısız olarak değerlendirilir ve sınava giremezler. İşyeri hekimliği sınavı için kişiler derslere devamsızlık yapmadan katılmalı ve tamamlamalıdırlar. Ankara işyeri hekimliği uzaktan eğitim yoluyla tamamlanabilecek bu eğitim sabah 09:00-15:00 ve akşam 15:00-21:00 saatleri arasında günde 6 saat olarak işlenir. 45 dakika ders ve 15 dakika ara şeklinde işlenen dersler sadece 6 saatlik (1 gün) devamsızlık hakkı vardır. Ayrıca işyeri hekimliği kurs ücreti için uygun fiyatlar sunmaya özen gösteriyoruz.

İşyeri Hekimliği Kurs Ücretleri

İSG Kursu ücretleri, İş Güvenliği Uzmanının sınıfına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca İşyeri Hekimliği Kursu ve Diğer Sağlık Personeli Kursu ücretleri de farklıdır.

İSG Kurs Ücretleri, İSG eğitimi almak isteyen kişilerin sıklıkla merak ettiği bir konudur. Bu konuda KARiYER ENSTiTÜSÜ™ olarak uzaktan online olarak sunulan İSG Kursu Eğitimi ücretlerinde dönemsel olarak değişiklikler olabilmektedir. Siz adaylara en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunarak destek sağlamaktayız.

İSG eğitimi almak isteyenler için en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle KARiYER ENSTiTÜSÜ™ olarak hizmet vermekteyiz. 

Ankara İşyeri Hekimliği Uzaktan Eğitim

Ankara işyeri hekimliği kursu veren yerler arasında oldukça kaliteli bir yere sahip olan firmamız mutlu öğrenciler sayesinde her geçen gün daha çok gelişiyor. Kalabalık ve yoğun toplantılara katılmak yerine internet üzerinden yapacağınız bağlantılarla eğitiminizi tamamlayabilir kolayca sertifika sahibi olabilirsiniz. Ankara işyeri hemşireliği kursu hizmeti de sunan firmamız sayesinde donanım kazanabilir, önünüze birçok çalışma kapısı açılabilir. Ankara işyeri hekimliği kursu araştırırken mutlaka bize rastlayacak ve vizyonumuzun farkına varacaksınız.

Aday memnuniyetinin önemli olduğu firmamızda profesyonel ekip arkadaşlarımızla çalışıyor, sizlere uzman eğitimler verebilmek için özenle çalışıyoruz. Ankara işyeri hekimliği eğitimi sunan şirketimiz siz değerli müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için büyük emek sarf etmektedir. İşyeri hekimliği sertifikası edinebileceğiniz Çalışma Bakanlığı onaylı kursumuzda adaylara kaliteli hizmet ve eğitim sunma garantisi veriyoruz. Sizler de uzaktan eğitim yoluyla kaliteli eğitim sunan, profesyonel ekip arkadaşları aracılığıyla başarılı aday garantisi veren ve donanımlı eğitimcileri ile ön planda olan şirketimizle görüşmek isterseniz irtibat numaramızla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kursu oyla post